Oznaki, że ktoś może o tobie myśleć

Oznaki, że ktoś może o tobie myśleć

Każdego dnia jest coraz więcej ludzi, którzy wierzą, że wszyscy jesteśmy połączeni. Telepatia jest prawdziwa, dlatego możesz wyczuć, kiedy przechodzisz przez czyjś umysł. Odległość nic nie znaczy. Możesz być nawet w najdalszym możliwym miejscu lub na drugim końcu planety. Wibracje i sygnały mogą podróżować wszędzie. Nie znają ścian, granic, kilometrów. Przekazują to, co czujecie wewnątrz. Nawet jeśli trudno Ci w to uwierzyć, to się dzieje.

Jesteśmy jak anteny. Przyjmujemy i odbieramy sygnał, wiadomości i myśli o każdej porze dnia. Czas, kiedy śpimy nie jest wyjątkiem. Dlatego im szybciej zaakceptujesz tę teorię jako prawdziwą, tym szybciej obrócisz ją na swoją korzyść.

Istnieje więcej niż jeden sposób, aby dowiedzieć się, czy ktoś myśli o Tobie lub nawet mówi o Tobie. Uwierz lub nie, ale możesz nawet wiedzieć, czy ktoś mówi dobre czy złe rzeczy. Dzielimy się z Tobą najczęstszymi i najbardziej oczywistymi znakami. Tak więc, jeśli zdarzy Ci się zauważyć któryś z nich, sugerujemy, abyś spróbowała stosować się do tych wskazówek.

Zobacz też: Wszystko o biotynie

Po pierwsze, bądź obecna i żyj chwilą. Kiedy jeden z sygnałów, które następują po sobie, przytrafi Ci się, znajdź jakieś spokojne i ciemne miejsce. Musisz pomedytować przez kilka minut. Wycisz swój umysł i zobacz co twoja podświadomość ma ci do powiedzenia. Nie wizualizuj, nie próbuj niczego przewidywać. Po prostu słuchaj i oddychaj. Ta właśnie osoba pojawi się w twoim umyśle łatwo i bez wysiłku. Może nawet zechce Ci coś powiedzieć.

Oto znaki, których najprawdopodobniej doświadczysz, gdy ktoś o Tobie myśli:

  • Uczucie ciepła w okolicach serca
    Jeśli nagle poczujesz, że serce bije szybciej niż zwykle, są szanse, że ktoś bliski myśli o tobie. Jeśli czujesz nieopisany komfort z akcentem na bicie serca, to jeden z najczęstszych, ale wiarygodnych znaków.
  • Uczucie dyskomfortu bez powodu
    Jest to znak, gdy ktoś intensywnie Cię obserwuje. Twoje wibracje łapią ich wibracje, dlatego czujesz się jakoś nieswojo. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy myśli o Tobie ktoś, kto nie jest obecny. Więc uważaj następnym razem, gdy doświadczysz takiego uczucia.
  • Uśmiechanie się bez powodu
    Jest to bardzo podobne do sytuacji, kiedy ktoś dzieli się z Tobą czymś przyjemnym. Nagle czujesz się szczęśliwa, naładowana energią i spokojna. Dlatego nagle na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Jest to dobry znak, że ktoś o Tobie myśli. Dokładniej mówiąc, ma o Tobie dobre myśli.

Jeśli nadal nie wierzysz, że Twoje ciało i duch to coś więcej niż to, co widzisz w lustrze, proponujemy Ci, abyś poczytała więcej na ten temat. Z pewnością spodoba Ci się lepsze poznanie własnego ciała i bytu. Obróć wszystkie te wibracje na swoją korzyść, studiując je lepiej.

Podobało się? Pokaż znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *