3 czerwone flagi podczas spotykania się z samotnym rodzicem

3 czerwone flagi podczas spotykania się z samotnym rodzicem

Oto subiektywna lista trzech rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, rozważając spotykanie się z samotnym rodzicem. Jeśli będziesz mieć okazję w końcu spotkać ich dziecko lub dzieci, da ci to szansę zobaczenia, jakim są rodzicem, a jeśli masz nadzieję mieć dzieci w przyszłości, w zasadzie dostajesz gotowy podgląd, aby zobaczyć jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście pewnego dnia mieli razem dzieci. Ostatnią rzeczą, jakiej ktokolwiek by chciał, to skończyć z kimś, kto nie byłby dobrym rodzicem dla swoich dzieci.

Nie stawia swoich dzieci na pierwszym miejscu

Przede wszystkim samotny rodzic, który nie stawia swoich dzieci na pierwszym miejscu przed tobą lub czymkolwiek innym, to czerwona flaga. Dzieci są priorytetem, a jeśli ktoś nie traktuje ich jako czegoś najważniejszego w życiu, powinieneś/powinnaś bardzo uważać na dalsze randkowanie, ponieważ ta osoba wyraźnie nie ma jasnych priorytetów. Postawienie i trzymanie swoich dzieci na pierwszym miejscu nie tylko wiele mówi o tej osobie, ale także mówi, czy jest ona odpowiedzialna, wrażliwa i opiekuńcza.

Wkurza swojego byłego partnera/partnerkę

Inną rzeczą, na którą należy uważać, gdy spotykasz się z samotnym rodzicem, jest obrażanie swojego byłego. Jedną rzeczą jest przyznanie się do prawdy i dzielenie się doświadczeniami, które przeszli ze swoim byłym, ale jeśli ten samotny rodzic rzeczywiście źle mówi o drugiem rodzicu swoich dzieci, nigdy nie jest to dobry znak. Obgadywanie byłego jest nie tylko złe w obecności dzieci, ale generalnie mówienie źle o kimkolwiek nigdy nie jest dobrze odbierane. Szczególnie kiedy dopiero się poznajecie. Kiedy ktoś źle mówi o swoim byłym, nie tylko źle wygląda, ale pokazuje swój charakter. Jest mnóstwo sposobów na wyjaśnienie przeszłych sytuacji z byłym bez wypowiadania się o nich źle, nawet jeśli zostało się ogromnie zranionym.

Ma pobłażliwy styl wychowywania dzieci

Trzecią czerwoną flagą, jest sytuacja, gdy dowiadujesz się, że samotny rodzic jest bardzo uległy w swoim stylu rodzicielskim. Dobry rodzic powinien być tym, który ustala zasady, wyraźnie określa ograniczenia i stawia granice, ale także okazuje dużo uczucia swoim dzieciom. Jeśli myślisz o umawianiu się z samotnym rodzicem lub już się z nim spotykasz, ważne jest, aby uważać na te czerwone flagi i być ostrożnym, a nawet pomyśleć dwa razy o dalszym umawianiu się z nimi. Sposób, w jaki samotny rodzic traktuje swoje dzieci, jest nie tylko przykładem tego, jak zamierza traktować swoje przyszłe dzieci, ale jest dobrym przykładem tego, jakim są typem osoby, a także jaki mają charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *