Niezwykłe prezenty urodzinowe dla chłopaka. Sprawdź te propozycje

Niezwykłe prezenty urodzinowe dla chłopaka. Sprawdź te propozycje

Zbliżają się urodziny Twojego ukochanego, a Ty nie wiesz, czym go zaskoczyć? W tym roku podaruj mu niezapomniane przeżycie, dzięki któremu to będą najlepsze urodziny w jego życiu! Silne emocje i świetna zabawa to okazja do doskonałego spędzenia dnia oraz spełnienia marzeń. Podaruj mu wyjątkowy prezent urodzinowy, który naprawdę go ucieszy!

Motoryzacyjne emocje w prezencie urodzinowym

Twój ukochany uwielbia szybką jazdę i doskonale czuje się za kierownicą? Podaruj mu na urodziny doskonały prezent, którego nigdy nie zapomni! Najlepszą opcją dla niego będzie tratowanie wraków Monster Truckiem! To ogromne auto skrywa w sobie wiele możliwości, o których nawet mu się nie śniło! 

Kilka ciekawostek na temat tego samochodu:

  • Wysokość tego samochodu to 3,5 metra – to więcej, niż wysokość standardowego mieszkania!
  • Jego długość to 6 metrów – podobną ma Grób Nieznanego Żołnierza
  • Auto ma masę około 5 ton, to prawie tyle, ile waży samiec Słonia Afrykańskiego!

Przejażdżka takim autem jest bez wątpienia niesamowitym przeżyciem. W tej atrakcji dodatkowo przygotowano kilka wraków, które kierowca zmiażdży! Czy to nie brzmi jak doskonała zabawa? Wszystkiemu będziesz mogła przyglądać się z bezpiecznej odległości i robić zdjęcia! Sprawdź już teraz, w jakich lokalizacjach dostępny jest ten prezent.

Wyjście na strzelnicę

Kto nie lubi sportowej adrenaliny? Odrobina rywalizacji, połączona z nauką nowych umiejętności to idealne połączenie na prezent urodzinowy! Voucher na strzelnicę to wiele świetnych pakietów do wyboru! Każdy z nich realizowany jest pod czujnym okiem instruktora, aby zabawa była przede wszystkim bezpieczna! 

W strzelnicach zazwyczaj można wybierać spośród zestawów tematycznych. Wtedy osoba obdarowana uczy się strzelać z broni używanych przez kowbojów, powstańców lub żołnierzy I Wojny Światowej. Pozwala to lepiej wczuć się w sytuację oraz rozwinąć zainteresowania z danego okresu. W takich pakietach można strzelać z 3-5 rodzajów broni. Przed każdą nastąpi krótki instruktaż. Zostanie wyjaśnione, jaka jest prawidłowa postawa, w jaki sposób oddać strzał oraz co zrobić, aby nie doszło do kontuzji. Wyjście na strzelnicę można realizować samodzielnie lub parami. Wtedy możecie sprawdzić, które z Was lepiej celuje!

Voucher do studia tatuażu

Jeżeli Twój chłopak kocha tatuaże, to z pewnością udanym prezentem będzie voucher do jego ulubionego salonu. Dzięki temu pomożesz mu spełnić marzenie o kolejnym lub pierwszym w życiu tatuażu. Taka forma nie narzuci mu ani terminu, ani wartości usługi, ponieważ w razie potrzeby może dopłacić różnicę w innej formie i zamówić dokładnie taki wzór, jakiego pragnie!

Jak przygotować się do swojego pierwszego tatuażu?

  • Przede wszystkim dobrze zastanów się nad wzorem. W razie wątpliwości poproś o radę tatuażystę!
  • Tuż przed zabiegiem nie próbuj samodzielnie golić tatuowanego miejsca.
  • Unikaj opalania się.
  • Zjedz lekkie śniadanie i pij dużo wody.

O wszystkim innym z pewnością poinformuje tatuażysta. Odpowiednia pielęgnacja wzoru pozwoli długo cieszyć się nim w najpiękniejszej  możliwej formie! Voucher do studia tatuażu to idealny prezent urodzinowy dla chłopaka, który marzy o swoim własnym, niepowtarzalnym wzorze na skórze!

Jak wybrać prezent urodzinowy dla chłopaka?

Zdecyduj się na takie przeżycie, które sprawi mu prawdziwą radość. Urodziny to doskonała okazja do spełnienia marzeń solenizanta! Pamiętaj, aby tego dnia nie próbować nic mu udowodnić, ponieważ to nie jest pora na zmianę życia. Urodziny są dniem, kiedy należy bawić się i świętować! Niech Twój prezent pozwoli właśnie na to, a na pewno będzie udany.

W Prezentmarzeń możesz zrealizować wiele niesamowitych atrakcji, zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie ukochanego. Czeka na Was moc niezapomnianych przygód, które mogą zainspirować Was do rozwijania nowych pasji. Niektóre będą po prostu przepiękną formą zabawy i wypoczynku, na którą zasługujecie. Podaruj chłopakowi jeden z naszych bestsellerów lub znajdź więcej inspiracji na stronie internetowej!

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *