5 naturalnych afrodyzjaków, które poprawią Twoje życie miłosne

5 naturalnych afrodyzjaków, które poprawią Twoje życie miłosne

Nadszedł czas, aby odłożyć tabletki i postawić na to, co naturalne. Twój związek zaczyna przygasać? Brak już tej iskry z pierwszych tygodni związku? Nic straconego! Od wieków znane są niesamowite właściwości niektórych produktów, które pomogą Wam znowu rozpalić ogień w ognisku waszego związku. Zastosowanie tych naturalnych afrodyzjaki, to świetny sposób, aby to zrobić.

Czarna lukrecja

Oprócz niesamowitego smaku czarna lukrecja, to też jeden z najbardziej niesamowitych naturalnych afrodyzjaków (gdy jest stosowana we właściwy sposób). Istnieje wiele badań wykazujących, że zapach czarnej lukrecji zwiększa libido mężczyzny, (gdy kobieta nią pachnie). Możesz użyć trochę perfum z czarnej lukrecji i psiknąć się za uszami lub kupić serum z czarnej lukrecji Czarna lukrecja znajduje się też w wielu cukierkach, herbatach ziołowych.

Banany

Banany zawierają bromelainę, która jest znana z pobudzania testosteronu. Ten naturalny afrodyzjak ma mnóstwo potasu, magnezu, witaminy B i wielu innych składników odżywczych, które pomagają w zwiększeniu i wzmocnieniu poziomu pożądania. W islamie wielu ludzi wierzy, że zakazanym owocem w ogrodzie Eden były banany. No i jeszcze ten kształt.

Naturalny miód jest niesamowitym afrodyzjakiem

Miód jest jednym z najlepszych naturalnych afrodyzjaków. Miód zawiera bor, który zwiększa poziom energii i reguluje poziom estrogenu i testosteronu. Jest również znany jako dobry naturalny środek na zaburzenia erekcji, ze względu na jego zdolność do pomocy w poprawie krążenia krwi.

Zobacz też: Jak dobrać korektor do cery?

Pieprz Cayenne

Pieprz cayenne jest znany jako produkt mający korzystny wpływ na wiele rzeczy, zwłaszcza, zwiększenie przepływu krwi. Zawiera on kapsaicynę, która przyspiesza bicie serca. Pieprz cayenne jest znany z tego, że znajduje się w wielu naturalnych, suplementach wzmacniających i pobudzających. Bez problemu można go znaleźć
na sklepowych półkach. Świetnie sprawdza się jako dodatek do wszelkich zup. Jest uznawany za tzw. „superfood”, czyli ma ogromną ilość innych korzyści zdrowotnych.

Czosnek

Czosnek jest jednym z najlepszych naturalnych afrodyzjaków, tylko nie powinno się go spożywać samego i to tuż przed spotkaniem, chyba że chcesz odstraszyć swojego partnera. Dania zawierające czosnek, mogą działać zaskakująco dla Twojego popędu płciowego. Czosnek zawiera allicynę, która jest znana z tego, że zwiększa przepływ krwi. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zaburzeniami erekcji lub impotencji, czosnek to naturalny sposób, aby temu zaradzić. Dodatkowo, czosnek jest znany z syntazy tlenku azotu (NOS), który jest enzymem niezbędnym do wywołania erekcji.